Müşteri Temsilcisi 0555 156 21 87

Erken Boşalma Nedenleri ve Tedavi Yöntemleri

Başlıklar

Erken Boşalma Nedenleri ve Tedavi Yöntemleri

Yapılan araştırmalar, tüm dünyada 18 ile 70 yaş arasında bulunan erkeklerin yüzde 23’e yakınının erken boşalma sorunu yaşadığını gösteriyor. Bu rakama baktığımızda, erken boşalmanın en sık görülen cinsel sağlık sorunlarından biri olduğunu görebiliyoruz. Erken boşalma sorunu için çeşitli yöntemler olmasına karşın, uzmanlar en etkin çözümlerden birinin Kamagra jel gibi cinsel sağlık ürünleri kullanmak olduğunu belirtiyor.

Ancak cinsel sağlık ürünleri, sadece her kullanımda etkisini gösteren ürünler olduğu için bir yandan da sorunun tedavisi için doktor muayenesi ve yaşam koşullarında değişiklik gerekiyor.

Erken Boşalma Nedenleri

Temel olarak psikolojik sebepler ve aşırı istek durumu, erken boşalmanın en önemli nedeni olarak gösterilmektedir. Ürolojik bir sorun olduğunu kesin söylemek mümkün olmasa da, mutlaka ürolojik muayene olunması gerekir.

Erkeklerin daha önce cinsel deneyim yaşamaması ve heyecanlı olması da, temel sorunların başında gelmektedir. Yukarıda verilen oranın üzerinde erkek bu sorunla karşı karşıya kalsa da kullandıkları ilaç ve geri çekilme gibi yöntemler bu oranı azaltmaktadır.

Erken Boşalma Önlenebilir mi?

Uzun süreli bir tedavi ile sorundan kurtulmak, genellikle mümkündür. Gerekirse bu konuda psikolojik destek alınmalıdır. Ancak ilişki esnasında bu sorunu ortadan kaldırmak için, Kamagra jel gibi ürünleri tercih ederek anlık olarak erken boşalma sorununu ortadan kaldırabilirsiniz.

Yorum Yap