Müşteri Temsilcisi 0555 156 21 87

Kadınlarda Cinsel İsteksizliğin Temel Nedenleri

Başlıklar

Kadınlarda Cinsel İsteksizliğin Temel Nedenleri

Kadınlarda görülen cinsel isteksizliğin temel nedenleri arasında, psikolojik sebepler başta gelmektedir. Kadının daha öncesinde yaşamış olduğu cinsel deneyimlerin zor olması, cinsel şiddet görmesi veya cinsel istismara maruz kalması, kadınlarda cinsel isteksizlik sorununa neden olmaktadır.

Kadınlarda Cinsel İsteksizlik Çözümü

Kadınlarda psikolojik sebeplerle görüne cinsel isteksizlik dışında, jinekolojik sebeplerle de cinsel isteksizlik görülmektedir. Bunların temelinde vajinanın çok dar olması ya da ilişkiye giremeyecek kadar farklı sorunların yer alması da yer almaktadır.

Kadınlarda jinekolojik sebeplerle görülen cinsel isteksizlik için, kesinlikle jinekolog müdahalesi şart olmaktadır. Bu müdahale dışında herhangi bir ilaç, bu sorunları ortadan kaldırmamaktadır. Bunun dışında psikolojik yardım alınması, sorunun ortadan kalkmasına yardımcı olacaktır.

Kadınlarda cinsel isteksizlik sorununa jinekolojik sorunlar dışında en önemli çözümlerden biri de, cinsel sağlık ürünlerinin kullanımı gelmektedir. Kamagra oral jel gibi dünya genelinde bilinen cinsel sağlık ürünleri, sorunun çözümü için büyük fayda sağlamaktadır. Cinsel ilişkiye girmeden 30 dakika kadar önce kullanılan Kamagra jel, kadınlarda cinsel isteksizliğin önüne geçmektedir.

Yorum Yap