Müşteri Temsilcisi 0555 156 21 87

Kamagra Jel İnternette Neden Daha Ucuz?

Başlıklar

Kamagra Jel İnternette Neden Daha Ucuz?

Eczaneler ya da fiziki yetkili satıcılar tarafından da satılan Kamagra jel cinsel sağlık ürününün, internet üzerinden satış yapan yetkili satıcılarda fiyatlarının daha ucuz olması, bazen kafa karıştırıcı olabilmektedir. Oysaki Kamagra oral jel ürününün internette yetkili satıcılar tarafından eczane fiyatlarının altında satılmasının, belirli sebepleri bulunmaktadır.

Kamagra Oraj Jel Neden İnternette Daha Ucuz?

İnternetteki fiyat farkının temel nedeni, satıcının kira ve diğer maliyetlerinin olmaması veya genel maliyetlerin az olmasıdır. Örneğin bir eczane için bulunduğu konuma göre ciddi kira bedelleri ödenirken, internet üzerinden satış yapan yetkili satıcılar için böyle bir maliyet bulunmamaktadır. Bu da doğal olarak, satılan ürünlerin fiyatına etki etmektedir.

Diğer yandan fazla eleman çalışmasına gerek olmaması gibi ekstra maliyetlerinde olmaması, fiyatların düşmesine sebep olmaktadır. Maliyet gerektirecek durumların olmaması sebebiyle, daha uygun fiyatlara yetkili satıcı olarak Kamagra jel satışı yaparak bunları size yansıtmaktayız.

Üstelik eczanelerden bizzat kendisi gidip almaya çekinen kişiler için, içeriği belli olmayan gizli paketlerle ürün gönderimi sağlayıp gizliliklerini güvence altına alıyoruz.

Yorum Yap