Müşteri Temsilcisi 0555 156 21 87

Kamagra Jel Kimler Kullanamaz

Başlıklar

Kamagra Jel Kimler Kullanamaz?

Kamagra Jel 18 yaşından büyük ve herhangi bir sağlık sorunu bulunmayan, sağlıklı her yetişkin birey tarafından kullanılabilir. Kamagra Jel kimler kullanmaz sorusu ise farklı ölçülerde sınırlandırılacaktır. Uzun süreli kullanımı önerilmeyen ürünü cinsel ilişkiden önce 30 – 60 dakika kadar öncesinde tüketerek etkilerinden yararlanabilirsiniz.

Ürünü kullanması tavsiye edilmeyen kişiler:

  • Düzenli ilaç kullananlar.
  • Kalp, böbrek, karaciğer gibi sağlık sorunlarına sahip olanlar.
  • Damar tıkanıklığı ve tansiyon sorunları olanlar.
  • 18 yaşından küçükler vb.

Olarak sıralanabilir. Ayrıca kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı üretilen jelleri tüketmeden önce bu ayrıma dikkat etmeniz tavsiye edilir. Kamagra Jel bayan yorumları ürünün kadınlarda yüksek oranda cinsel istek artırıcı olarak etki yarattığı yönündedir.

Kamagra resmi online satış sitemiz üzerinden ürünü sipariş etmenizin ardından kullanma talimatlarına da uyarak üründen en yüksek faydayı elde edebilirsiniz. Kamagra kullanımı ile cinsel ilişkinin karşılıklı tatmin ile geçmesi için erkeklerin ereksiyon sorunlarının giderilmesinde etkisi bulunur. Bu sayede ilişki süresinin uzayarak erken boşalma önlenebilir ve her yönden cinsel tatmin sağlanır.

Aç karnına su yardımıyla doğrudan emilerek jel formunu kullanmanız mümkündür. Alkol veya diğer sıvılarla kullanımı önerilmez. Kamagra jel alkol ile kullanımı sonrasında farklı yan etkilerin görülmesi veya etkilerinin tam olarak görülmemesi mümkündür.

Kamagra Jel Yan Etkileri Nelerdir?

Yan etkileri yok denecek kadar az olan Kamagra Jel, özellikle içeriğinde yer alan doğal etken maddeleri sayesinde bu etkilerden büyük oranda arındırılmıştır. Kamagra Jel zararları çoğu zaman ürünün aşırı doz alımında, yanlış kullanımla ve uygun olmayan kişiler tarafından alınması ile görülmektedir.

Yan etkileri son derece düşük olmasını sağlayan doğal bitkisel özel formülü Kamagra’nın kullanım alanını da yaygınlaştırmıştır. Kamagra jel yan etkileri arasında:

  • Yüzde kızarma ve hafif pembeleşme.
  • Işığa karşı hassasiyet.
  • Baş ağırı ve baş dönmesi vb.

İlk sırada yer alır. Ancak bu etkiler çoğu zaman ilacın kullanım talimatı dışında dozlarda alınması ve tavsiye edilmeyen kişiler tarafından yanlış kullanımı sonrasında ortaya çıktığı gözlemlenmiştir.

Yorum Yap