Müşteri Temsilcisi 0555 156 21 87

Kamagra Jel Mardin

Kamagra jel Mardin ilinde kullanılan cinsel performans ürünlerinin başında geliyor. İlaca yönelik ilgi her geçen gün Mardin’de artıyor. Mardin’de cinsel sağlık problemleri bulunan kişilere doktorların bir numaralı tercihi kamagra jel oluyor. Bu jel yaşadığınız bütün sıkıntılardan kurtulmanıza sağlayacaktır. Evet yanlış okumadınız, kamagra jelle beraber bütün problemleriniz tarihin tozlu sayfalarına gömülecek!

Jel başta iktidarsızlık olmak üzere sertleşme, ereksiyon, isteksizlik, erken boşalma gibi cinsel sorunların çözümünde doğrudan çözüm sunar. Kamagra jel ilacını partnerinizle ilişkiye girmeden yaklaşık olarak 15 ile 30 dakika öncesinde kullanmanız gerekiyor. İlacın etkisini gösterme süresi 15 20 dakika bulabiliyor. Dolayısıyla ilacınızı içme vaktinizi buna göre ayarlamanız gerekiyor.

Kamagra Jel Mardin

Başlıklar

Kamagra Jel Mardin Günde Kaç Doz Alınmalı?

Kamagra jel Mardin ilinde doktorların gözde ürünleri arasında yer alıyor. Kamagra jel günlük doz miktarını doktorunuz belirler. Doktorunuzun belirlediği doz miktarına uyarak ilacınızı kullanmanız oldukça önemlidir. Kamagra jel alınması gereken günlük doz miktarı minimum 50 mg dolayındadır. Maksimum alınması gereken doz miktarı ise 100 mg şeklindedir. Bu doz miktarının belirlenmesi tamamen doktorunuzun kontrolündedir.

100 mg üzeri doz aşımına hiçbir şekilde çıkmamanız gerekiyor. Bu sayının üzeri insan sağlığı açısından çok risklidir. Mide bulantısı, yüksek ateş, karın ağrısı, ishal, kusma gibi sorunlar doz aşımı sonrasında görülebilir. Bu gibi durumlar yaşamanız durumunda en yakın sağlık kuruluşuna müracaat etmeniz gerekiyor.

Kamagra Jel Mardin

Kamagra Jel Mardin İlk Kullanımda Yan Etki Yapar mı?

Kamagra jel bünyeden bünyeye bağlı olarak ilk kullanımda yan etki yapabilen bir jeldir. Ancak bu yan etkiler kişiden kişiye tamamen farklılık gösterir. Bazı kişiler yan etkilerden hiçbir şekilde etkilenmezken, bazı kişiler ise hafifte olsa yan etkileri hissedebilir. Kamagra jel ilk kullanımda kişilerde baş dönmesi ve baş ağrısı yan etkisi yapar.

Kamagra Jel Mardin

Ancak bu etkiler çok kısa bir süre içerisinde hiçbir şey yapmadan tamamen geçer. Etkilerin geçmesi için herhangi bir özel bir şey yapmanıza gerek yoktur. Kamagra jel yan etkileri arasında mide bulantısı daha seyrek gözükür. Genellikle bireylerde en yaygın görülen yan etki baş ağrısı olarak gözlemlenmiştir.

Yorum Yap