Müşteri Temsilcisi 0555 156 21 87

Kamagra Jel Nedir ? Ne İşe Yarar

 
  • 1 Paket = 299TL +50TL Kargo
  • 2 Paket = 549TL +50TL Kargo
  • 3 Paket = 749TL Ücretsiz Kargo
  • 5 Paket = 1099TL Ücretsiz Kargo
  • 10 Paket = 1699TL Ücretsiz Kargo(GECİKTİRİCİ HEDİYE)
 
 
Diğer Fiyat Avantajlarımız İçin Arayınız !
             0 555 156 21 87
 
 
Whatsapp İle Sipariş VerTelefon İle Sipariş Ver

Form Doldurup Sipariş Vermek ve Masaüstü Siteye Geçmek İçin Tıklayın

Başlıklar

Kamagra Jel Nedir, Ne İşe Yarar?

Kamagra cinsel performans artırıcı bir cinsel sağlık ürünüdür. Kadınlar ve erkekler için iki ayrı formül olarak iki farklı çeşitte üretilmiştir. Kamagra jel nedir, ne işe yarar sorusunun yanıtı da hem kadın hem de erkekler için özel olarak geliştirilen bu ürün içeriklerine bağlı olarak yanıtlanabilir.

Kamagra jel kolay kullanımı ve uzun süreli etkileri sayesinde kısa sürede dünya genelinde yaygınlaşmıştır. Hindistan merkezli olarak üretimi gerçekleştirilen ürün 7 ayrı özel meyve aroması ile doğal bir tat ile sunulur ve jel formu etkili bir kullanım sunar. Kamagra jel fiyat avantajları ise ürünün yaygınlaşmasında diğer etkili bir unsurdur.

Kamagra Jel Nasıl Kullanılır?

Kamagra Jel kullanımı oldukça basittir. Cinsel performansın artırılması ve ilişkinin çok daha tatmin edici seviyede yaşanması için:

  • Cinsel ilişkiden en az 1 saat kadar önce su yardımıyla veya emilerek tüketilir.
  • İlişkiden önce günde sadece bir defa kullanılır.
  • Aç karnına alınması önerilir.
  • İlacın alkol ile tüketimi tavsiye edilmez.

Kamagra Jel Yan Etkileri

Yan etkileri ve zararları oldukça az olan Kamagra, cinsel sağlık ürünleri arasında hem özel formu hem de doğal içeriği ile özel bir yere sahiptir. Kamagra Jel yan etkileri arasında bilinen başlıca etkenler diğer benzer cinsel sağlık ürünleri ile benzerlik göstermektedir. Özellikle sildenafil etken maddesinin yer alması bu etkilerin muadilleri ile benzemesine fakat diğer dengeleyici doğal takviyeler ile çok daha az belirginleşmesini sağlar.

Işığa karşı duyarlılık ve kızarıklık temel yan etkiler arasında sayılır. Öte yandan ürünün yan etki göstermemesi için kalp, damar, böbrek, karaciğer vb. sorunlar ile düzenli ilaç kullanımını gerektirecek hastalıkları olanlar ve etken maddelere karşı alerjik reaksiyon göstereceklerin Kamagra jel kullanması tavsiye edilmez.

Kamagra Jel Etkisi Kaç Saat Sürer?

Kamagra Jel etkilerinin ilk kullanımdan itibaren kesintisiz olarak 2 – 6 saat arasında fayda sağladığı görülmüştür. Kamagra jel yorumlar ve tavsiyelerinde ise etkisinin 48 saate kadar aralıklı olarak ve hafif bir şekilde devam ettiği ifade edilmektedir.

İlgili Yazılarımız
Yorum Yap